Apie mus

UP Records - 1996 metais įkurta garso studija – yra viena iš moderniausių, pažangiausių ir labiausiai vertinamų garso post- produkcijos kompanijų, bei vienintelė licencijuota DOLBY LABS. INC. studija Baltijos regione. UP Records teikia aukščiausios kokybės paslaugas įvairių tipų ir apimties projektams, klientams priimtiniausia forma. Studija pasižymi aukščiausiu profesionalumu, patikimumu ir atidumu detalėms, bei dideliu dėmesiu harmoningiems darbo santykiams.

 

Studijoje dirba ne vieną užsienio kalbą mokantys aukščiausio lygio specialistai, turintys daugiau nei dvidešimties metų patirtį visose garso gamybos srityse, įskaitant garso įrašymą aikštelėje, garso suvedimą, garso dizainą, ADR, foley, dubliažą ir tt. Nuoseklus ir kokybiškas darbas pelnė studijai pripažinimą tiek tarp Lietuvos, tiek tarp įvairių užsienio šalių kino kompanijų.

 

Ilgame UP Records darbų sąraše puikuojasi filmai, kurie buvo apdovanoti ir nominuoti įvairiems garbiems apdovanojimas, tarp kurių Amerikos Kino Akademijos apdovanojimas, Auksinis Liūtas, Amerikos Režisierių Gildijos apdovanojimas, Sidabrinis Vilkas ir kiti. Studijoje lankėsi ir savo balsą įrašinėjo tokios kino įžymybės kaip D. Kreigas ir J. Malkovičius.

 

UP Records studijai kiekvienas klientas yra svarbus ir kiekvienam projektui, nepaisant jo sudėtingumo ir biudžeto galimybių, skiriamas maksimalus dėmesys, o taip pat suteikiamos kokybiškiausios paslaugos kiekvienoje pasirinkto biudžeto kategorijoje.

 

Studija įsikūrusi vaizdingoje vietoje, pušyne, netoli nuostabaus Neries vingio, apie penkiolika kilometrų nuo Vilniaus centro.